Zarządzanie wzajemnymi relacjami między kierownictwem a personelem a także polityką zatrudnienia i rozwoju pracowników postrzeganych jako źródło przewagi konkurencyjnej w ścisłym powiązaniu ze strategią przedsiębiorstwa to jeden z najistotniejszych aspektów powodzenia w biznesie.

Głównym celem zarządzania zasobami ludzkimi jest optymalne wykorzystanie kompetencji pracowników, osiągnięcie zgodności ich celów z celami firmy oraz wyzwalanie ich inicjatywy i zaangażowania. To strategiczne podejście do zarządzania najbardziej wartościowymi aktywami firmy – pracującymi w niej ludźmi, którzy indywidualnie i zbiorowo przyczyniają się do realizacji jej celów powinno być spójne. Obejmuje ono zatrudnienie, rozwój i nagradzanie ludzi oraz kształtowanie właściwych stosunków w przedsiębiorstwie. Problemami tymi zajmują się przede wszystkim specjaliści od zarządzania zasobami ludzkimi, którzy mają do spełnienia bardzo istotną rolę. Nie można jednak pominąć w tym procesie pracodawców, menedżerów oraz kadry kierowniczej. 

Oferujemy naszym klientom wsparcie doradcze, szkoleniowe i badawcze w obszarach budowania wizerunku pracodawcy, wizerunku osobistego pracownika, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, badań i doskonalenia środowiska pracy, angażowania zespołów, marketingu rekrutacyjnego i zarządzania talentami. Nasze projekty są dostosowywane do potrzeb naszych klientów.

Gwarancją rzetelnej usługi w obszarze HRM (zarządzania zasobami ludzkimi) są nasi doradcy zawodowi, psycholog, specjaliści do spraw kadr i płac, specjaliści bhp

Zadania z zakresu HRM / BHP realizuje:

    LOGO-HR Krzysztof Ćwioro    tel./fax +48 32 7719450,   tel.kom. +48 600316820,  +48 698684699,   mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.