Drukuj

Nasi Doradcy podatkowi biorą udział w akcji organizowanej przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych "START BIZNES". 
Akcja ma na celu wspieranie przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą. 
PIERWSZA PORADA PODATKOWA GRATIS
kliknij i dowiedz się więcej...

Każda ambitna osoba pragnąca wypróbować swoich sił w prowadzeniu biznesu przed podjęciem tak ważnej w życiu decyzji ma na samym początku wiele obaw i wątpliwości. Nasza rzeczywistość nie wygląda pod tym względem optymistycznie. Obowiązki i formalności względem administracji państwowej i związane z tym koszty, ale też obawy, by wszystko zrobić dobrze i zgodnie z literą prawa stanowią często barierę dla decyzji o własnej działalności. Błędy popełnione na początku mogą młodego przedsiębiorcę sporo kosztować, a w skrajnym przypadku pomysł na biznes „położyć na łopatki”. Tak nie powinno być! Naszą misją jest, by te obawy zlikwidować. Masz pomysł na własną przyszłość? Zacznij działać i nie szukaj tanich i nieprofesjonalnych rozwiązań.
Mamy dla Ciebie ofertę tanią, ale na pewno profesjonalną. Dzięki niej od początku będziesz mógł rozwinąć skrzydła i realizować swoje pomysły biznesowe bez obaw.

Nasze usługi w ramach inkubatora przedsiębiorczości kierujemy do osób po raz pierwszy rozpoczynających przygodę z biznesem. Jeśli zamierzasz rozpocząć lub w ciągu ostatnich 2 miesięcy zarejestrowałeś działalność gospodarczą, to ta oferta z pewnością Cię zainteresuje.

Co zyskujesz podpisując umowę na uczestnictwo w Inkubatorze przedsiębiorczości?