Drukuj

Współpraca z kwalifikowanymi księgowymi oraz specjalistami do spraw kadr i płac oraz rzetelnie wykonana usługa przez najwyższej klasy specjalistów to gwarancja spokoju i stabilizacji w biznesie na długie lata.

Grupa LOGO i Partnerzy, aby ten cel osiągnąć współpracują w swoim biurze rachunkowym z wysokokwalifikowaną kadrą. Posiadmy nowoczesne narzędzia do realizacji naszych usług. Nasza kadra posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydane przez Ministra Finansów. Posiadamy stosowne ubezpieczenia OC. Nadzór nad usługami biura rachunkowego sprawują doradcy podatkowi.

Grupa LOGO i Partnerzy w ramach prowadzonego biura rachunkowego oferują szeroki wachlarz usług. Usługi dla wygody i ułatwienia wyboru zakresu usług z jakich nasi klientci zechcą skorzystać dzielimy na na tzw. moduły, np. moduł księgowy, moduł płacowy, moduł kadrowy, moduł bhp itp. 

Wszyscy nasi klienci korzystający usług zawartych w module księgowym lub płacowym oraz w ramach tych usług mają zapewnione bazpłatne usługi doradztwa podatkowego.

Klienci korzystajacy z jakiegokolwiek modułu mają prawo do rabatu na szkolenia świadczone w naszym Ośrodku Doskonalenia Kadr LOGO-HR w wysokosci 30-50%

Szeroki zakres usług pozwoli Państwu dopasować optymalnie współpracę z nami.

Biuro rachunkowe prowadzi:

    LOGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    tel.fax +48 32 7719450, +48 32 7719451, +48 32 7719455    mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  


Poniżej przedstawaimy niektóre usługi świadczone przez nasze biuro rachunkowe.

Księgowość

Płace

Kadry